Kurumsal
Kurumsal

 

 

2004 yılında kendisi tarafından kurulan ve Ofis Ekinciler Caddesi’nde bulunan Özel Hikmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini hizmete açan Hikmet Bozyel; mesleğinde uzman ve deneyimli diş hekimleri ve sağlık personeli kadrosu ile hastalarına güvenilir, konforlu ve yüksek kalitede hizmet sunmayı ilke edinmiştir. 

2014 yılında poliklinik hizmetine Ankara şubesini açarak Özel Çankaya Hikmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini katıp devam etti. 5 yıllık sürecin ardından Ankara şubesini çalışma arkadaşlarına devretmiştir. 

2021 yılında Diyarbakır’ın prestijli semti olan Cadde 75’te Özel Hikmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı 75 Şubesi Polikliniğini açtı. 

Günümüzde Ofis Ekinciler Caddesi’nde merkez olan ve Kayapınar Cadde 75’teki şubesiyle koruyucu diş hekimliği uygulamaları başta olmak üzere estetik diş hekimliği ve ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet vermektedir. 

Özel Hikmet Bozyel ailesi olarak her bir hastamızın özel hizmeti ve en yüksek kaliteyi hak ettiğine inanıyoruz. İki gözümüzü önemsediğimiz gibi 32 dişinizi de önemsiyoruz.

WhatsApp Destek